Bummerang Mühendislik Endüstriyel Kapıları, fabrika, depo, antrepo, büyük hacimli tesisler, askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılmaktadır.

Bummerang Mühendislik, yılların birikimi, teknik kadrosu ve bünyesinde bulundurduğu makine parkı ve donanımıyla hızlı ve zamanında hizmet verebilmektedir. Bummerang Mühendislik, üretici firma olarak müşterilerine avantajlı ve farklı çözümler sunabilmekte, müşteriden gelen her türlü talebe göre çözüm üretebilmektedir.

Bummerang Mühendislik tüm projelerde, farklı bir yaklaşımla müşterilerin ihtiyaçlarını belirler ve bu ihtiyaçlara göre kullanıcı için en uygun, teknik olarak en doğru ve uzun ömürlü çözümü sunar. Bu esnek sistem sayesinde Bummerang Mühendislik Endüstriyel Seksiyonel kapılar ürün grubunda aşağıda belirtilen farklılıkları sunabilmektedir.

Endüstriyel Kapıların Özellikleri

  • Kapı açıklığına, ortam şartlarına ve müşteri şartnamelerine göre 40, 60, 80, 100, 120 mm kalınlığında paneller
  • Yaylı ve yaysız kapı sistemleri
  • Çok geniş yelpazede motor seçenekleri
  • 2” ve 3” ray sistemleri
  • Binanın mimari yapısına göre farklı çözüm alternatifleri
  • Çok farklı elektronik aksesuar seçenekleri

Netice Olarak

ndüstriyel kapılar aslında bir tesisin çok önemli unsurlarıdır. İş verimine büyük katkıları vardır. Doğru seçim yapmayan birçok tesis için kapılar “baş ağrısı” olabilmektedir. Bummerang Mühendislik kapılarını tercih eden firmalar ise kısa ve uzun vadede verimlerini arttıracak ve kapılarıyla ilgili hem kalite manasında hem de satış sonrası servis manasında sıkıntılar yaşamayacaklardır.